Wielkie bitwy w grach wojennych - gry z rozmachem

Wielkie bitwy w grach wojennych - gry z rozmachem

Poczuj smak wojennego klimatu w grach, które zostały przygotowane na bardzo dużą skalę. W takich tytułach możesz liczyć na ogromną ilość graczy na jednej planszy, spektakularne bitwy i widowiskowe akcje.

World of Tanks

Gdy mówimy o wielkich bitwach wojennych, to na myśl niemal natychmiast przychodzi gra World of Tanks. Studio Wargaming.net wykonało niesamowitą pracę tworząc unikalne, bardzo duże mapy, gdzie mogą rywalizować ze sobą setki graczy. Różnorodność zapewnia ponad 500 pojazdów z różnych okresów historycznych. Dodatkowo społeczność graczy znacznie powiększyła się na przestrzeni lat, dlatego na pewno nie będziesz się tutaj nudził.

Battlefield V

Seria Battlefield już nie raz pokazywała nam spektakularne bitwy. W piątej odsłonie tej popularnej gry wojennej Przygotowano wiele map osadzonych w różnych zakątkach świata. Najpopularniejszy tryb Wielkie Operacje nie jest jedynie krótką potyczką z przeciwnikiem. Akcja toczy się przez kilka wirtualnych dni. W efekcie trzeba zaplanować skrupulatnie każdy krok, aby przeprowadzić atak lub przygotować się na obronę. W Battlefield V nie zabrakło kultowego trybu Podbój, który jest w stanie zgromadzić w jednym miejscu 64 graczy. Battlefield V to zdecydowanie gra z ogromnym rozmachem.

Playerunknown’s Battleground

 Wielkie bitwy w grach wojennych - gry z rozmachem

W naszym zestawieniu gier z rozmachem nie mogło zabraknąć kultowego już Playerunknown’s Battlegrounds dostępnego na konsole, komputery PC i urządzenia mobilne. Tylko w tym tytule na jednej planszy może spotkać się aż 100 graczy. Sposób przetrwania wśród wytrawnych strzelców zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Oczywiście nie zabrakło tutaj również pojazdów ułatwiających przemieszczanie po ogromnych planszach. PUBG nie jest typową grą wojenną, ale jeśli szukasz rozgrywki na dużą skalę, to ten tytuł jest dla Ciebie.

War Thunder

Bitwy czołgów to dla Ciebie za mało? Największy konkurent World of Tanks zawiera setki rozmaitych pojazdów. Ostrzał możesz prowadzić z lądu, wody, jak i powietrza. Duża dowolność w wyborze maszyn i wiele opcji ich ulepszania to najjaśniejszy punkt War Thunder. Każda mapa pozwala na dołączenie wielu graczom. Nacierające czołgi, nadlatujące samoloty i rozpoczynające ostrzał samoloty robią niesamowite wrażenie. W tą grę wojenną warto zagrać!

Gears of War 4

Gears of War 4 jest jedną z nowszych części tego cyklu. Zwykle producenci stawiali na rozgrywkę jednoosobową, ale tym razem pojawił się rozbudowany tryb wieloosobowy. Zamiany w poruszaniu postaci, jak i rozwoju ekwipunku sprawiają, że akcja jest jeszcze bardziej dynamiczna. Ciekawym rozwiązaniem jest tryb kooperacji pozwalający na walkę wspólnie ze znajomymi. Gears of War 4 to jeden z fajniejszych tytułów, w który warto zagrać.

 

Podobne artykuły