Gry wojenne na 2 osoby - sprawdź te tytuły

Gry wojenne na 2 osoby - sprawdź te tytuły

Lista gier wojennych typowo dla 2 osób jest bardzo wąska, jednak znaleźliśmy kilka mniejszych, jak i większych tytułów przepełnionych akcją, w które będziesz mógł zabrać w trybie dzielonego ekranu lub po sieci. Świetna zabawa gwarantowana!

Gears of War 4

Seria Gears of War stworzona przez studio Microsoftu jest jedną z najbardziej kultowych strzelanek w historii. Strzelanina osadzona w przyszłości zawiera niesamowicie wciągającą fabułę. Mechanika gry jest dynamiczna i mimo upływu lat w Gears of War 4 wciąż gra się bardzo dobrze. Największym plusem jest jednak możliwość gry we dwie osoby, dzięki trybowi kooperacji. Przy podzielonym ekranie możecie wspólnie pokonywać kolejne misje. Gra dostępna na konsolę Xbox One i komputery PC podbiła serca wielu graczy. Tutaj nie ma mowy o nudzie!

S.K.I.L.L Special Force 2

Pierwszoosobowa strzelanka na początku nie cieszyła się zbyt dużą popularnością, jednak wprowadzenie kilku istotnych zmian sprawiło, że gracze pokochali ją za nowy silnik graficzny, jak i ulepszone sterowanie. Dołączając do elitarnej jednostki będziesz musiał rozprawić się z armią krwiożerczych zombie. Dużym plusem jest tryb sieciowej kooperacji, który umożliwia łatwiejsze osiąganie wyznaczonych celów. W ten sposób S.K.I.L.L Special Force 2 staje się znacznie atrakcyjniejszy.

Crossout

Gra MMO osadzona w postapokaliptycznym świecie przedstawia nietypowe pojazdy, a także zupełnie nowy system walki. To nietypowa gra wojenna z kilkoma bardzo ciekawymi elementami. Gracze mają pełną swobodę w tworzeniu swoich własnych maszyn, a także broni. Zaawansowany model zniszczeń sprawia, że każda akcja wydaje się niezwykle realistyczna. Rozmaite systemy walk PvP, bądź PvE urozmaicają rozgrywkę. Warto zagrać w tą grę ze znajomym. Na polu bitwy będzie zawsze raźniej!

World of Tanks

Gry wojenne na 2 osoby - sprawdź te tytuły

Klasyczna walka czołgów na polu walki sprawia wiele przyjemności. Warto sięgnąć po ten tytuł chociażby ze względu na rozbudowane możliwości wspólnej gry ze znajomym. Będąc we wspólnej kompanii będziecie pokonywać przeciwników. Pojazdy z okresu I i II Wojny Światowej są bardzo dopracowane. W głównym menu możesz kupować ulepszenia, zmieniać wyposażenie, a także wygląd. World of Tanks dostępne są na wielu platformach.

Star Conflict

Gry wojenne to nie tylko konflikty oparte na rzeczywistych wydarzeniach historycznych. Start Conflict przenosi graczy do przestrzeni kosmicznej, gdzie toczą się bitwy statków. Doskonała oprawa graficzna w połączeniu z nowym modelem walki pozwala toczyć spektakularne potyczki. Ważnym elementem Star Conflict jest możliwość współpracy ze znajomym. Wspólnie możecie pokonać dużo mocniejszych przeciwników. To przykład doskonałej gry sieciowej na 2 osoby. Każdy fan wojennej tematyki będzie zachwycony.

Podobne artykuły