Polecane przeglądarkowe gry wojenne

Polecane przeglądarkowe gry wojenne

Miłośnicy gier wojennych nie potrzebują mocnego komputera, aby poczuć smak akcji i adrenaliny. Jest wiele doskonałych tytułów, które są dostępne bezpośrednio w przeglądarce. Sprawdź nasze zestawienie.

Vikings: War of Clans

W tym tytule miłośnicy gier wojennych przeniosą się do czasów, gdy panowali Wikingowie. Ładna, kolorowa grafika dodaje grze niesamowitego uroku i sprawia, że chce się w nią ciągle grać. Rozgrywka MMO pozwala dołączyć do setek graczy i stworzyć własną wioskę. Po drodze czeka oczywiście cała masa zadań, arsenał broni i ciekawych miejsc do odkrycia. W tej darmowej grze przeglądarkowej ciężko znaleźć jakiekolwiek minusy.

Throne: Kingdom at War

Ładna gra strategiczna, która opowiada historię średniowiecznego królestwa. Jako lord będziesz musiał zadbać o swoje królestwo i rozbudować je tak, aby zapanować nad innymi krainami. Rozbudowana rozgrywka obfituje w rozmaite modyfikacje, rozmaite sposoby na zdobycie surowców czy złota niezbędnego do zbudowania armii. Gra wyróżnia się nasyconą kolorami grafiką. Każdy pojedynek, a nawet zwykła rozbudowa zamku są niezwykle pasjonujące.

Desert Operations

Kolejna przeglądarkowa gra wojenna przeniesie Cię w centrum wielkiego konfliktu zbrojnego. Przed przystąpieniem do ataku trzeba mądrze zaplanować każdy krok i zebrać odpowiednią liczbę żołnierzy. Ogromna społeczność graczy umożliwia zawiązanie sojuszy, które są bardzo pomocne w zwycięstwie. Do dyspozycji jest ponad 50 jednostek zarówno naziemnych, powietrznych, jak i morskich. Desert Operations może przypominać trochę kultową serię Command&Conquer. Warto sięgnąć po ten darmowy tytuł.

Little War Game

Nie masz czasu na rozbudowane gry wojenne? Littlewargame to bardzo prosty tytuł ładuje się w przeglądarce dosłownie w kilka sekund. W jak najkrótszym czasie musisz zbudować swoją bazę, aby następnie zmierzyć się ze swoim przeciwnikiem. Pomocne okazuje się zbieranie otaczających przedmiotów, a także dobre zaplanowanie taktyki. Poszczególne rundy nie są zbyt długie, dlatego w wolnej chwili możesz się rozerwać przy tym tytule. Little War Game urzeka swoją prostotą.

War Game 1942

Polecane przeglądarkowe gry wojenne

Jeśli lubisz gry osadzone w czasach II Wojny Światowej, to ten tytuł będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Wargame 1942 to strategiczna gra przeglądarkowa polagająca na zbieraniu zasobów, wynajmowaniu szpiegów i ostatecznie atakowaniu wrogów. Do dyspozycji masz cały arsenał broni, czołgi, samoloty, a nawet łodzie podwodne! Oprawa graficzna, jak na przeglądarkową grę wypada naprawdę dobrze. Przy Wargame 1942 na pewno  nie będziesz się nudził.

GoodGame Empire

Kreskówkowa oprawa graficzna rodem z Fortnite cieszy oko i zachęca do zagrania. W Goodgame Empire musisz wykazać się umiejętnościami strategicznymi. Na dużej mapie będziesz tworzyć swoje własne królestwo. Ten tytuł wyróżnia się na tle innych tym, że daje dużą swobodę w tworzeniu budynków czy własnej armii. Dodatkowo pojemne serwery są w stanie pomieścić miliony graczy, dlatego na brak towarzystwa na pewno nie będziesz narzekał.

Podobne artykuły