Jak zdobyć darmową wersję Counter-Strike: Global Offensive

Jak zdobyć darmową wersję Counter-Strike: Global Offensive

Popularne CS:GO jest jedną z najlepszych strzelanek, jakie kiedykolwiek zostały wydane na komputery PC. Niestety, ale dla wielu osób cena gry jest wciąż zbyt wysoka. Na szczęście znamy sposoby pozwalające zdobyć darmową wersję Counter Strike: Global Offensive.

Counter Strike: Global Offensive bije rekordy popularności

Counter Strike: Global Offensive od lat cieszy się gigantyczną popularnością. Dzięki niewielkim wymaganiom sprzętowym, dużej społeczności graczy i rewelacyjnej mechanice gra dostarcza zabawę na najwyższym poziomie. Niestety, ale ten tytuł nie należy do najtańszych. Wersja Premium kosztuje całkiem sporo, przez co nie każdy może sobie na nią pozwolić.

Graj i zdobądź klucz do CS: GO 

Tak naprawdę zdobycie klucza do CS:GO nie jest trudnym zadaniem. Rejestrując się zupełnie za darmo na stronie Gamehag otrzymasz dostęp do rozmaitych gier dostępnych w wersji na komputery, jak i przeglądarce. Dołączając do rozgrywki zaczniesz otrzymywać Kamienie Dusz. To specjalne punkty, za które wymienisz klucz do CS:GO. Poświęcając tylko kilka godzin na wybrane przez Ciebie tytuły otrzymasz bardzo szybko wymarzoną strzelankę. Dostępne gry to również świetna odskocznia od codziennych tytułów.

Jak zdobyć darmową wersję Counter-Strike: Global Offensive

Klucz do CS:GO można zdobyć jeszcze szybciej

Granie to nie jedyny sposób zdobywania Kamieni Dusz. Jeśli lubisz CS:GO to napisz jego recenzję i rozpocznij dyskusję na forum. Za udzielanie się w społeczności graczy również dostaniesz Kamienie Dusz. Nie ma chyba prostszego i przyjemniejszego sposoby na zdobycie darmowego klucza. W serwisie są również dostępne specjalne zadania do wykonania. Zazwyczaj są to proste misje. Wystarczy jedna chwila i na Twoje konto wpadną kolejne Kamienie Dusz.

Nie tylko klucze do gier

Jak zdobędziesz klucze do CS:GO, to Twoja przygoda z innymi grami wcale nie musi się zakończyć. Zdobywane Kamienie Dusz wymienisz również na skrzynki i skiny do Counter Strike: Global Offensive. Dzięki tym przedmiotom usprawnisz swoją grę, a także wyróżnisz się na tle innych graczy. Zdobyte przedmioty można również sprzedawać, co jest świetnym sposobem na wzbogacenie. Wśród nagród znajdują się również doładowania do Steam, a także innych platform.

Jak zdobyć darmową wersję Counter-Strike: Global Offensive

Podstawowa wersja CS:GO jest dostępna za darmo

Podstawowa wersja CS:GO została udostępniona przez twórców w systemie Battle Royale za darmo. Jednak nie oznacza to, że Counter Strike będzie dostępny całkowicie bez opłat. Nowa formuła Prime Status oferuje dodatkowe przemioty, skrzynie z bronią, a także zestawy pamiątkowe. Nowi gracze muszą go specjalnie kupować. Mając darmowy klucz zdobyty za Kamienie Dusz nie będziesz musiał ponosić żadnych kosztów. Wszyscy posiadacze pełnej wersji gry, automatycznie zostaną przeniesieni na nową wersję Prime. Walka o darmową wersję Counter Strike teraz opłaca się jeszcze bardziej!

Podobne artykuły