Najlepsze gry wojenne na telefon i smartfona

Najlepsze gry wojenne na telefon i smartfona

Mając w kieszeni telefon lub smartfon otrzymujesz dostęp do setek ciekawych gier wojennych, w które możesz zagrać w wolnych chwilach. Wybraliśmy najlepsze tytuły wciągające bez końca!

PUBG Mobile

Playerunknown’s Battlegrounds to nowoczesna strzelanka, której serwery mieszczą miliony graczy z całego świata. Na jednej planszy w jednym momencie może znajdować się aż 100 graczy, dlatego o akcję i dynamikę nie musisz się martwić. Sposób w jaki pokonasz przeciwników zależy tylko od Ciebie. Realistyczne bronie, możliwość podróżowania za pomocą rozmaitych pojazdów, a także tryby gry ze znajomymi to główne zalety Player Unknown’s. Gra wojenna bez problemu pójdzie na każdym smartfonie, dzięki możliwości dostosowania grafiki do danego urządzenia. Warto spróbować swoich sił w tym tytule!

Fortnite

Ciężko stwierdzić, która ze strzelanek cieszy się większą popularnością. Fortnite przypadł do gustu graczom posiadającym telefony z systemem iOS i stał się dla nich numerem 1. W słynnym trybie Battle Royale, aby przetrwać trzeba budować przeszkody, zdobywać nowe bronie, a także umiejętnie robić zasadzki, które zaowocują cennymi punktami. Kreskówkowa oprawa graficzna zdecydowanie wyróżnia Fortnite na tle innych gier dostępnych na smartfony. Tej gry nie mogło zabraknąć w naszym rankingu!

World of Tanks Blitz

World of Tanks święci triumfy w wersji na konsolę i komputery PC, ale produkcja Wargaming Group jest również obecna na smartfonach. Do dyspozycji wszyscy gracze mają ponad 300 wyjątkowych czołgów i mogą rywalizować ze sobą w rozmaitych lokalizacjach oraz trybach. Teraz każdy miłośnik tej gry wojennej przeniesie pole bitwy na ekran telefonu. World of Tanks Blitz swoją jakością, oprawą graficzną i możliwościami w żadnym stopniu nie odbiega od wersji komputerowej.

Rise of the Kings

Wejdź do fantastycznego świata herosów i zbuduj swoje własne imperium. Rise of the Kings, mimo że jest grą wojenną na smartfona, to oferuje bardzo dużą planszę i kilka trybów rozgrywki. Cechy charakterystyczne dla gier MMO pozwalają prowadzić bitwy PVP, a także rozwijać umiejętności wojowników. Bardzo dobrze oceniany przez graczy tytuł jest chętnie instalowany na urządzeniach mobilnych.

Clash Royale

Najlepsze gry wojenne na telefon i smartfona

Prosta, ale jednocześnie bardzo wciągająca gra jest świetnym wyborem do zagrania w autobusie czy podczas przerwy. Rozgrywka online w czasie rzeczywistym pozwala zmierzyć się z rozmaitymi graczami. Walka toczy się na niewielkich arenach, które z czasem będziesz odblokowywał. Zbierając kolekcję kart możesz wystawiać coraz mocniejszych bohaterów, dzięki którym zdobędziesz więcej monet oraz nagród. Ładna oprawa graficzna i niewielkie wymagania sprzętowe to główne zalety Crash Royale.

Podobne artykuły