Darmowe strategiczne gry wojenne - nasz ranking

Darmowe strategiczne gry wojenne - nasz ranking

Vikings: War of Clans

Gra strategiczna Vikings: War of Clans często pojawia się w naszych rankingach głównie ze względu na świetną mechanikę, która dostarcza frajdy na naprawdę wysokim poziomie. Razem ze swoimi towarzyszami możesz rozpocząć podbój na ogromną skalę. W tej grze strategicznej sam możesz zdecydować, jak potoczą się losy Twojej frakcji. Swoboda w działaniu to jeden z najważniejszych i najlepszych elementów tego tytułu. Dostępny w pełni za darmo pozwala zdobywać doświadczenie i piąć się coraz wyżej. W krótkim czasie można rozbudować swoje miasto i rozpocząć walkę o nowe krainy.

World World Rising

Nowoczesna, dynamiczna strategia MMO jest dostępna dla wszystkich graczy zupełnie za darmo. Arsenał broni z I oraz II Wojny Światowej urozmaica rozgrywkę. Na pochwałę zasługuje ogromna mapa, gdzie można prowadzić konflikty na naprawdę dużą skalę. Dla fanów militarnych potyczek przygotowano rozmaite pojazdy, samoloty, a także wojsko. Każdy znajdzie w tym tytule coś dla siebie. Darmowa strategiczna gra wojenna ma w sobie to coś!

Stronghold Kingdoms

Darmowe strategiczne gry wojenne - nasz ranking

Zarówno pierwsza, jak i druga część Stronghold kilkanaście lat temu zachwyciła wielu graczy i została okrzyknięta mianem kultowej strategii. Teraz ten tytuł powraca do życia w wersji online. Strategia wojenna opiera się na budowaniu własnego miasta, rozwijaniu jednostek i dbaniu o swoich podwładnych. Jako król musisz bronić się przed najeźdzcami, ale również zaatakować, gdy przyjdzie odpowiedni moment. Stronghold Kingdoms jest dostępna dla każdego gracza za darmo!

Star Conflict

Star Conflict łączy cechy dobrego MMO z wciągającą grą wojenną. Walka z wrogami to tylko jeden z elementów tego tytułu. Tylko tutaj stworzysz własną postać i zasiądziesz za sterami statku kosmicznego. Do rozprawiania się z przeciwnikami warto dołączyć do jednej z dostępnych grup. Wspólnie będziecie mogli jeszcze szybciej osiągnąć wyznaczone cele. Jak na grę przeglądarkową Star Conflict zachwyca bardzo ładną oprawą graficzną.

Throne: Kingdom at War

Throne: Kingdom at War łączy klimat średniowieczny z elementami fantastyki. W efekcie dostajemy bardzo ciekawą grę MMO, która pozwala na szybkie rozbudowanie swojego królestwa. Różne klasy żołnierzy pozwalają dopasować się do konkretnego stylu, co na pewno będzie pomocne na polu walki. Do tego wszystkiego dorzućmy świetnie skrojoną grafikę i dostępność na różne platformy. Każdy, kto lubi gry wojenne na pewno nie przejdzie obojętnie obok tego strategicznego, darmowego tytułu.

The Settlers

Darmowa gra strategiczna stworzona przez Ubisoft podbija serca graczy zarówno tych starszych, jak i młodszych. Oprawa graficzna nie zestarzała się ani trochę i w dalszym ciągu cieszy oko. Dla osób, które grały we wcześniejsze odsłony tej serii, wdrożenie się zajmie kilka minut. Najlepsze elementy Settlersów pozostały niezmienione, a producenci dokonali jedynie kosmetycznych zmian, które grze wyszły na dobre.

Podobne artykuły