Najfajniejsze gry wojenne w roku 2018

Najfajniejsze gry wojenne w roku 2018

Gry wojenne charakteryzuje przede wszystkim ogromna dynamika i nieskończona ilość akcji. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie gry cieszyły się największą popularnością w 2018 roku.

Battlefield V

Mogłoby się wydawać, że w temacie gier osadzonych w czasach II Wojny Światowej przedstawiono już wszystko. Battlefield V to gra, która została zaprezentowana w 2018 roku. Na plus trzeba zaliczyć bardzo ładną oprawę graficzną. Otoczenie, postacie, a także pojazdy pozwalają przenieść się do dawnych lat. Pierwszoosobowa strzelanka zachęca skromną kampanią, ale to dopiero w trybie multiplayer można rozwinąć skrzydła. To zdecydowanie jedna z najlepszych gier wojennych 2018 roku.

Call of Duty Black Ops IV

Seria Call of Duty zawsze skupiała się na kampanii dla jednego gracza. Tym razem producent postanowił zmienić kierunek i skupić się wyłącznie na grze wieloosobowej. Black Ops IV został doceniony za świetną, odświeżoną mechanikę i bardzo pokaźny arsenał broni. Do zabawy ze znajomymi to doskonały tytuł, który pozwala eksplorować nowe plansze i rozprawiać się z wrogami.

World of Tanks

W zestawieniu najfajniejszych gier 2018 roku nie mogło zabraknąć World of Tanks. Gra wojenna z czołgami w roli głównej otrzymała kilka ważnych aktualizacji wprowadzających nowe mapy i pojazdy. Cieszy fakt, że producenci ciągle dostarczają graczą nowości, które sprawiają, że rozgrywka nie nudzi się ani na moment.

Counter Strike Global Offensive

Najfajniejsze gry wojenne w roku 2018

Ten tytuł można powiedzieć, że jest nieśmiertelny. Klasyczna strzelanka opiera się na prostej zasadzie - musisz pokonać wszystkich przeciwników. Dzięki ogromnej liczbie broni można wybrać tą idealną, która będzie pasować do Twojego stylu gry. CS:Go to także specjalne skiny pozwalające na modyfikowanie wyglądu według własnych upodobań.

This War of Mine

Gra wojenna 2D, która urzekła graczy swoją prostotą. W tym tytule nie znajdziesz widowiskowych strzelanin czy walk rozmaitych pojazdów. W zamian musisz przetrwać na polu bitwy umiejętnie uciekając przeciwnikom. Cała fabuła opiera się na prawdziwych historiach, jakie miały miejsce w czasach wojennych. Dla każdego miłośnika tej dziedziny gier, to absolutnie obowiązkowa pozycja.

Generals of War

Wojenna gra strategiczna jest osadzona w czasach I Wojny Światowej. Budowanie własnej armii dostarcza ogromnej frajdy i to jeden z głównych powodów, dla których Generals of War znalazło się w naszym rankingu. Doskonały klimat potęguje, ciężka, a nawet nieco mroczna oprawa graficzna. Dla każdego miłośnika wojennych gier będzie to znakomity tytuł na długie godziny.

World of Warships

Bitwy na otwartym morzu są niezwykle pasjonujące. W World of Warships przygotowano wiele interesujących map, gdzie pojawiają się rozmaite okręty z okresu I i II Wojny Światowej. Wojenna gra typu MMO w 2018 roku przyciągnęła setki graczy. Niesamowite misje i możliwość ciągłej rozbudowy swoich okrętów są charakterystyczną cechą World of Warships.

Podobne artykuły