Darmowe gry wojenne dla dzieci

Darmowe gry wojenne dla dzieci

Darmowe gry wojenne dla dzieci powinny charakteryzować się ładną grafiką, ale przede wszystkim prostą do opanowania sterowaniem. Wybraliśmy najciekawsze, naszym zdaniem tytuły, które zainteresują młodszych graczy.

War Thunder

War Thunder to prawdziwa wojna, która toczy się zarówno w przestworzach, jak i na lądzie. Do wyboru jest cała masa pojazdów z różnych okresów historycznych. Każdy może zdecydować, po której ze stron konfliktu chce stanąć. Mimo że gra jest dostępna w wersji przeglądarkowej, to mapy są odpowiednio duże, a rozgrywka płynna. Świetny klimat gry wpłynął także na sukces, jaki odnieśli twórcy. War Thunder swoimi możliwościami dorównuje kultowemu już World of Tanks.

WarTune

Darmowe gry wojenne dla dzieci

Gra wojenna MMO RPG osadzona jest w klimacie fantastycznym. Duża ilość akcji i ładna oprawa graficzna z pewnością spodobają się nieco starszym graczom. Do wyboru są trzy różnorodne klasy, które można samodzielnie rozwijać. Prosta fabuła i niezbyt trudna mechanika pozwolą szybko wdrożyć się i rozpocząć walkę z przeciwnikami. Gra jest dostępna zupełnie za darmo, dlatego każdy może ją wypróbować.

World of Warships

Spektakularne bitwy morskie to cecha charakterystyczna World of Warships. Producent przygotował dla graczy ponad 200 okrętów z okresu I i II Wojny Światowej. Wybierając swoją banderę możesz brać udział w konfliktach w Ameryce Łacinskiej czy morzach Północy. Wybór map jest ogromny, dlatego ma pewno nie znudzisz się tym samym widokiem. To jedna z najciekawszych gier wojennych, jakie są dostępne zupełnie za darmo.

PUBG Mobile

Playerunknown’s Battlegrounds wśród najmłodszych graczy cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Bardzo dobra oprawa graficzna nie jest jedynym atutem. Pokaźny arsenał broni, ogromna ilość pojazdów i przede wszystkim duże, rozbudowane mapy sprawiają, że można zanurzyć się w grze na naprawdę długie godziny. PUBG zarówno w wersji komputerowej, jak i mobilnej bawi tak samo dobrze. Przetrwanie w towarzystwie 100 graczy na jednej planszy nie jest łatwe, ale dostarcza dużo zabawy, a o to przecież w grach wojennych chodzi.

Castle Clash: Brave Squad

Ładna gra wojenna skierowana jest przede wszystkim do młodszej części graczy. W Castle Clash zasady są bardzo proste - musisz zbudować swoją fortecę i stworzyć armię herosów, których poprowadzić o zwycięstwa. Potyczki w systemie PvP są bardzo emocjonujące, ale producenci przygotowali możliwość wejścia w tryb kooperacji, który znacznie urozmaica dalszą grę.

Toy Defense

Zabawki wkraczają do gry! W Toy Defense musisz umiejętnie poukładać żołnierzy i pojazdy na polu bitwy, aby obronić się przed atakiem wrogów. Za każdego pokonanego otrzymasz pieniądze niezbędne do dalszej rozbudowy. Zasady są banalnie proste, dlatego nie ma najmniejszych problemów z opanowaniem sterowania czy mechaniki gry wojennej. W tym tytule odnajdą się nawet najmłodsi i gwarantujemy wam, że będą mieli z tego masę świetnej zabawy. Toy Defense udowadnia, że mini gry są wciąż na topie!

 

 

Podobne artykuły