Jak grać i dostawać pieniądze?

Jak grać i dostawać pieniądze?

Wielu graczy na pewno nie raz zastanawiało się czy ich hobby może przynosić korzyści. Jak się okazuje, wiele osób na świecie zarabia grając w rozmaite gry. Sposobów na zdobycie gotówki poprzez gry jest sporo i chętnie przedstawimy tutaj kilka najpopularniejszych.

Jedną z najpopularniejszych metod zarobku przez granie jest branie udziału w turniejach. Właściwie w każdym dużym mieście można znaleźć miejsce, gdzie odbywają się mecze lub turnieje różnych gier. Starcia w FIFA, League of Legends czy Call of Duty są jednymi z najpopularniejszych. Biorąc udział w tego typu wydarzeniach można nie tylko wygrać ciekawe prezenty ale i nagrody pieniężne. Czasem okazuje się, że ktoś jest naprawdę świetnym graczem z wybitnymi wynikami w grze. Wtedy warto rozglądać się za turniejami na znacznie wyższym poziomie lub rozpocząć swoją karierę w e-Sport.

Jak grać i dostawać pieniądze?

Kolejnym ciekawym sposobem na zarobek poprzez granie w gry jest stworzenie swojej grupy fanów przez otwarcie kanału na YouTube lub Twitch. W ten sposób możemy streamingować swoje rozgrywki i dokonania, tworzyć poradniki do gier czy instrukcje, jak przejść jakiś poziom. Dość szybko pojawi się wtedy opcja skorzystania z płatnych reklam lub patronów/sponsorów. Wiele osób wybiło się właśnie dzięki dużym umiejętnościom w grach i wytrwałości w prowadzeniu własnego kanału. Stając się popularnym streamerem można liczyć na naprawdę ciekawe zarobki.

Jak grać i dostawać pieniądze?

Zarabianie na grach może być też naprawdę łatwe i nie wymagać żadnych dodatkowych działań. Istnieją w sieci różnorodne portale pozwalające na zdobywanie nagród w zamian za granie. Do takich platform należy między innymi Gamehag. W Gamehag granie w gry, wykonywanie zadań i misji, czy nawet udzielanie się na forum są nagradzane punktami wymiennymi na nagrody. Po zarejestrowaniu się na stronie wystarczy grać w swoje ulubione gry jak dotychczas. Po zebraniu konkretnej ilości punktów można wymienić je na skiny do gier, pełne wersje gier czy pieniądze.

Na pewno warto też wspomnieć o metodzie zarabiania na grach jaką jest… sprzedaż. Wiele osób na świecie tworzy konta w popularnych grach MMO. Po wbiciu odpowiedniego poziomu i stworzeniu konkretnych umiejętności u postaci sprzedają oni konta wraz z całą zawartością. W ten sposób można też podwoić swoje zarobki z każdej z wymienionych metod. Kody na gry, skiny, ulepszenia, wirtualna gotówka czy gadżety z gier to obecnie wartościowe przedmioty, które można wymienić na realną gotówkę.

Podobne artykuły