Origin Access. Czy warto?

Origin Access. Czy warto?

Origin Access to ciekawe rozwiązanie dla  dla graczy korzystających z komputerów PC. To abonament kosztujący zaledwie kilkanaście złotych miesięcznie lub w wersji rocznego zakupu kilkadziesiąt złotych. Podstawowy poziom Origin Access daje wiele bonusów i możliwości każdemu graczowi.

Dostęp do  nieustannie powiększanej biblioteki gier to główny plus posiadania Origin Access. Wszystkie osoby, które decydują się na zakup subskrypcji mogą bez ograniczeń grać  we wszystkie znajdujące się w bibliotece gry przez cały okres ważności abonamentu. Wiele osób traktuje ten bonus jako największy plus posiadania Origin Access.

Origin Access. Czy warto?

Subskrypcja Origin Access to też możliwość wypróbowania nowych gier pojawiających się na Origin na kilka dni przed premierą. Jest to co prawda rozgrywka w ramach przedpremierowych wersji próbnych, jednak dla wielu osób jest to kolejny bardzo atrakcyjny powód, dla którego warto wykupić abonament.

Subskrypcja ponadto pozwala na zakupy z bonusem w postaci 10% zniżki. Z tą zniżką można bez ograniczeń kupować produkty cyfrowe w Origin. Pod tym względem nie ma ograniczeń. Można kupować gry, dodatki, skórki, bronie i wiele innych produktów.

Podstawową wersją abonamentu Origin Access można w każdym momencie rozwinąć i wykupić abonament Premier. Aby to zrobić wystarczy dokonać zmian w panelu zarządzania abonamentem. Zmiana zostanie wprowadzona od razu. Dzięki zmianie tej można uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich korzyści, a zatem większych zniżek, dłuższych rozgrywek we wcześniejszym dostępie i wielu innych. Posiadacze abonamentu Origin Access w wersji pełnej Premier dostają nowe gry na kilka dni przed premierą. Są to pełne wersje gier, nie tak jak w podstawowej wersji gry demo

Wszystkie bonusy, jakie oferuje Origin Access wygląda naprawdę atrakcyjnie. Posiadanie przedpremierowego dostępu do gier przyda się szczególnie youtuberom czy gamingowym reporterom. Pozwala on na przejście niektórych gier i umieszczenie na ich temat recenzji czy poradników na długo przed innymi. Ponadto Origin Access nie wymaga od abonentów zakupu każdej z gier z osobna. Jedna subskrypcja otwiera nam drzwi do dziesiątek produkcji.

Podobne artykuły