Gry wojenne, w których polatasz samolotem

Gry wojenne, w których polatasz samolotem

Sterowanie rozmaitymi pojazdami w grach wojennych dostarcza bardzo dużo frajdy. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych tytułów, w których będziesz mógł polatać samolotem.

World of Warplanes

Gra stworzona przez studio Wargaming.net jest idealna dla każdego, kto lubi latać samolotami w grach. W World of Warplanes przygotowano maszyny z różnych czasów, dlatego każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Miłym dodatkiem są samoloty prototypowe. Duże możliwości rozbudowy i zmiany wyglądu pozwolą wyróżnić się na tle innych graczy. Dopracowana grafika i bardzo duże mapy powodują, że w jednym starciu bierze udział spora liczba graczy. Wszystkie bitwy są widowiskowe, a samoloty prowadzą się tak łatwo, że już po pierwszej grze będziesz wiedział jak sobie poradzić z wykonywaniem misji.

War Thunder

War Thunder powoli swoją popularnością dogania World of Tanks. Gra wojenna typu MMO skupia się przede wszystkim na pojazdach latających z okresu II Wojny Światowej. Producent przygotował ponad 1000 historycznych modeli samolotów, śmigłowców, ale również jednostek naziemnych. Gracze mogą brać udział w pojedynkach na ponad 80 zróżnicowanych mapach. To wszystko w doskonałej oprawie graficznej. Międzyplatformowa gra wojenna pozwala zasiąść za sterami samolotu i bawić się jak nigdy wcześniej. 

Battlefield V

Producenci Battlefielda jak mało kto potrafią odtworzyć klimat II Wojny Światowej. W grze możesz nie tylko walczyć na froncie w bezpośrednim starciu, ale również skorzystać z pojazdów. Całkiem spora liczba samolotów z tego okresu historycznego daje masę frajdy. Początkowo opanowanie lotu może być nieco kłopotliwe, jednak wszystko jest kwestią wprawy. Kilka rozgrywek pozwoli poczuć się komfortowo w wojennej maszynie. Piąta część Battlefielda została bardzo wiernie odwzorowana. Jeśli chcesz polatać samolotem i zagrać w dobrą grę wojenną, to ten tytuł jest dla ciebie.

IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad

IL-2 to kultowa seria gier wojennych, gdzie na pierwszym planie znajdują się samoloty. Mimo że do wyboru jest tylko kilka samolotów, to trzeba docenić je za wierne odwzorowanie i bardzo zaawansowany system lotu. W ten sposób możesz poczuć się jak prawdziwy pilot wojennej maszyny. Przygotowane misje osadzone w klimacie II Wojny Światowej są zróżnicowane i wymagające. Wbrew pozorom pokonanie komputerowych przeciwników wcale nie jest takie łatwe. Oczywiście w grze wojennej nie mogło zabraknąć opcji gry ze znajomymi. Latanie samolotami w IL-2 jest czystą frajdą!

Star Conflict

Gry wojenne, w których polatasz samolotem

Samoloty w nieco innym wydaniu są fajną odskocznią od tytułów opartych na I i II Wojnie Światowej. W odległym kosmosie toczą się niezwykłe bitwy statków. Twoim zadaniem jest zasiąść za jego sterami i rozprawić się z wrogami. Klimat typowego MMO umożliwia rozbudowanie swojej maszyny i wspinanie się po szczeblach doświadczenia. Ogromna społeczność graczy powoduje, że na polu walki nie będziesz osamotniony.

Podobne artykuły